top of page

ZASADY REZERWACJI

1. Wstępna rezerwacja szczeniąt następuje po ogłoszeniu planowanego miotu, po wcześniejszej rozmowie telefonicznej; zastrzegamy sobie możliwość odmowy sprzedaży szczenięcia osobie, która nie spełnia naszych oczekiwań.

2. Wstępna rezerwacja polega na wysłaniu e-maila z informacjami: literka miotu, jaka płeć szczenięcia, jakie plany związane są z psem, swoje dane i nr telefonu kontaktowego. Kolejność wpisu w zeszycie rezerwacji wiąże się z wpłatą bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200zł gotówką lub przelewem na konto podane e-mailem, w tytule przelewu należy wpisać „Miot i nr literki miotu – zaliczka (piesek/suczka), swoje imię   i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego. Na tym etapie kolejność ta nie jest ostateczna (patrz pkt 4).
 
3. Osoby deklarujące chęć zakupu szczenięcia z planowanego miotu (po potwierdzeniu ciąży badaniem USG) uzupełniają zaliczkę do wysokości 500zł

4. Wpłata uzupełnienia zaliczki zapewnia wpis w zeszycie rezerwacji szczeniąt w kolejności, w jakiej nastąpiły wpłaty na konto.

5. O pozycji w zeszycie rezerwacji przyszli właściciele szczeniąt informowani są sms-em bądź e-mailem.

6. Zwrot zaliczki może mieć miejsce tylko w przypadku rezygnacji ze szczenięcia przed jego urodzeniem (za wyjątkiem zaliczki bezzwrotnej), lub w sytuacji braku odpowiedniej ilości szczeniąt danej płci.
 
7. Po narodzinach szczeniąt zaliczka staje się zadatkiem.

8. W terminie tygodnia zadatek należy uzupełnić o kwotę 500zł i w tym momencie rezerwacja jest pełna i uważa się, że zawarta została przez strony umowa kupna-sprzedaży szczenięcia.
 
9. W sytuacji rezygnacji z rezerwacji czy też nieodebrania szczenięcia w terminie do 8 tygodnia (o ile strony nie postanowią inaczej), rezerwacja jest anulowana i zadatek przepada a dla szczenięcia poszukiwany jest Nowy Właściciel. Za każdy dzień pobytu
szczenięcia w hodowli po upływie 8 tygodnia życia do 12 tygodnia życia to koszt 25zł/dzień.

W przypadku pobytu szczenięcia w hodowli powyżej 12 tygodnia koszt ustalany jest indywidualnie.


 

bottom of page